Lidská inspirace

22. january 2017 at 16:44 | neweresth |  diary
Zdravím,
den, co den - dokola a pořád se hrabu ve svých sobeckých myšlenkách, nesmyslných postojích a přístupech k lidem. Co mě žene dopředu, proč tady ještě jsem, jak se s tím vším vypořádávám - jednoznačně motivací a radostí jsou LIDÉ. Bohu/žel/dík - jak už si to dále přeberete ve vaší hlavě, to už zálaží jen a jen na Vás.

Věřím tomu, že každý člověk cítí obdiv k jinému člověku. Co to vyvolává, co to pro nás znamená? Člověk se může chtít dostat na podobnou úroveň. Inspirace je nutná - ať už je z vaší strany, nebo jste jejím příjemcem.

Konkrétně já se sama sobě (i možná jiným) zdám nestabilní. (to kdekdo) Každou chvíli mě něco nadchne, ispiruje a motivuje k tomu, abych své poznatky, hodné obdivu, využila ve vlastním životě - tvořit, jít a být. Nemusí se pouze jednat o chvilkovou radost, ale může sloužit jako spouštěč následujících kroků podníceně nějakou inspirací - ta se může rozvíjet dál - s dalšími faktory, které se střetnou s s vlnou vědomí mého a jejich.

Postoj k ostatním je v podvědomě ovlivňovan hodnotami, které normálně člověka nenapadají. Chtíč se pomalu zbavit nepotřebných, ať už je to cokoliv - co osobu drží na jednom místě, stagnující, tížící. Načerpat. Jít. A pořád v kruhu. Koloběh.


S pozdravem neweresth.
 


Comments

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 22. january 2017 at 16:56 | React

úžasné

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama