July 2016

Tajemství

31. july 2016 at 21:46 | neweresth |  diary
Krásný nyní čas,
Co s ostatními sdílíme, a co nesdílíme? Určitě bychom našli společnou řeč, asic necháváme si svá tajemství, své "podivné" koníčky, fetiše a myšlenky pro sebe, jelikož nám někde něco v hlavě říká - to se nehodí, to je trapné, za tohle se stydím - proč by to měl někdo jiný než já vědět. Což o osobní tajemství, ale skupinová, předskupinová.

Kolik informací je před námi utajeno, údajně pro naše dobro. Já bych taky ráda věděla víc. Nechci aby všechno kamuflovali. Manipulace zpoza opony, někde ze stínů. Jak člověk reaguje na nové věci, informace - různě, ano, ale proč si to v hravě nějak nepřebrat - aspoň simulace, nemusí jít o real deal.

Chci vědět víc - vesmír, mimozemské civilizace, historie - architektura, technologie dávných civilizací - fascinující mysšlenkové pochody a schopnosti. Můžou za to sami, pomohl jim někdo - Egypt, Antika, mayové. Číst o tomhle mi vykouzlí úsměv na tváři, cítím se "excited", ale občas i trochu tísnivě, "anxious".

Kolik člověk zná, kolik je uloženo někde na cestě mozkem, pasivní. Chybí slova. Pomalé reakce. Skoro jako malá černá díra v naší hlavě, ale je malá a můžu říct, že je to řerná díra, ikdyž se z ní občas něco vrátí, kde je konec, nic se určitě neztratí jen tak. Heh. Zmatená.


P.S. Hledám přátele na internetový pokec (jelikož občas ze sebe za den nevydám ani hlásku, ještě bych zapomněla mluvit), nové myšlenky, deep myšlenky, cokoliv, co Vám zajímá - a třeba i anime, nebráním se novým pohledům. Směle ke mně.