February 2016

Nakonec jsem se dočkala vlastního vzkříšení a na jak dlouho?

24. february 2016 at 18:24 | neweresth |  diary
Krásný večer,
Na začátek - mám dobrou náladu.
Poslední měsíc se zdál být tak trocu o ničem, vzhledem k tomu, že jsem se ještě nenaučila pořádně pracovat s časem. Občas holt potřebuji nakopnout. Najít inspiraci. Někdy přijde sama. Naštěstí začal další semestr, tentokrát by měl být klidnější, ikdyž, kdo ví. Musím uznat, že i někteří učitelé podávají látku, tak aby se nezdála tak nudná, ovšem někteří zůstávají ve stále stejných kolejích. Je škoda, že je to jenom o biflování, ale o tom to je, dělat něco mimo školu. Tak pomalu se učím využívat možností, kterých se mi dostává, nevšímám si jich - chyba.

Při některých hodinách zkouším kreslit, něco, čemu jsem se tolik vyhýbala a překvapivě, není to tak příšerné. Třeba se někdy v brzké době podělím. Zdá se mi, že těch výtvorů mám v posední době opravdu hodně. Zkouším. Hledám krásu, krásné věci, příjemné na pohled - pro oko, minimálně to mé. Snažím se a to se cení. Pochválit práce jiných, to se musí, dodá to sílu a chuť jít dál. Všichni něco umíme, jen se to naučit ocenit.

Teď už by to chtělo sehnat nějakou brigádu. Nerada bych skončila dva měsíce v kuchyni na dětském táboře. Ráda bych se podívala do UK, vzhledem k tomu, že jsem tam naposledy byla v osmé třídě, ráda bych si procvičila angličtinu - potřebuji to jako sůl. Má mluva je otřesná. Držím si palce a jsem pozitivní. Jo, úsměv a jedem.

btw. Mám ráda kouzelné věci, proto jsem se pokusila o lehce magický design, heh, aspoň pozitivně laděný. ^^ Musím se někdy sama pochválit. ((:

pac a kocour, s pozdravem neweresth