Velká očekávání - nadšení či zklamání aneb UTUBERING

27. june 2015 at 23:57 | neweresth
Krásný večerní čas,
Ráda bych se s Vámi podělila o dojmy, pocity a názory z akce zvané UTUBERING. Myslím, že mnozí z Vás jistě ví, že se týkala hlavně česko-slovenských youtuberů. Slibovala mnohé, ale jak to dopadlo? Nakonec, je to otázka subjektivní. Teď však k mému zážitku.


Někdy v polovině dubna mě chytl amok a v zápalu bojes vlastní nevědomostí jsem usoudila, že se musím někam dostat. A tu se objevila akce, která měla být první extra třída ve své kategorii. Když už se člověk občas koukne na nějaké to video naší ČS elity, tak si řekne - proč ne, bude to určitě fajn. Neváhala jsem a s nadšením si koupila lístek, který mi v nejbližších dnech přišel na mail. Od té doby jsem nijak akci neřešila a žila dál svým životem. Občas se zase koukla na nějaké video té "špičky" a šla dál. Jak čas plynul, začala jsem nad blížící se událostí víc přemýšlet. Chci tam jít nebo ne? Nemám lístek radši prodat? (jako ti, co jej narychlo prodávala za cca polovinu) Dokonce i mamka mě odrazovala od toho, že když je to tak daleko a mám procestovat téměř celou republiku vlakem, ať radši nejezdím. Avšak, já jsem si tvrdohlavě jela svou. Určitě je důvod, proč jsem si lístek koupila a měla tam jet. Přesvědčovala jsem sebe i všechny ostatní, že to prostě nejde abych nejela. Nneí možné, abych se nezúčastnila. Byla jsem opravdu zvědavá.

V pátek 26.06.2015 jsem se snažila jít brzo spát. Nachystala jsem si věci, které jsem údajně nutně potřebovala, jako foťák, nabíječku na telefon, lístek - aby mě pustili dovnitř a jiné drobnosti jako klíče či peněženku. Ještě před tím, než jsem se ujala počítání oveček, bylo třeba nastavit budík na 04:40, abych stihla nasednout do předem rezervovaného vlaku. Spalo se mi dobře.

Ráno 27.06.2015 jsem z postele vyskočila téměř jako laňka. Na nějaké líčení jsem se rozhodla vykašlat. Natáhla přes sebe šaty, svetr, podkolenky, boty a mohlo se vyrazit. Rozhodla jsem se vzít ráno za pačesy a odkráčet k vlaku svým tempem, prostě nikoho nežádat o odvoz. Taková procházka polo-spícím sobotním ránem není k zahození. Po půlkohince chůze už na mě na nádraží čekal vlak a já mohla nasednout. Ano, to jsem zvládla. Cestou do Prahy jsem poslouchala písničky nebo jen tak přemýšlela, co bylo - je a co - bude. V Olomouci dokonce do kupé přisedly slečny, které určitě taky cestovaly tím stejným směrem. (Samozřejmě, že neposlouhcám cízí rozhovory.) Po dlouhých pěti hodinách (s malým zpožděním) se na obzoru objevila prosklená nádražní hala hlavního města Prahy. Tak trochu se mi ulevilo, že část malého dobrodružství už byla za mnou.

Vzhledem k tomu, že jsem na nádraží nebyla poprvé, bylo snažší se vyznat, pořídit lístek na metro a odjet jím na zastávku "LETŇANY". Ale to bych nebyla já, kdybych v dobrém úmyslu nepřispěla bezdomovci, samozřejmě v domnění, že potřebuje nějakou částku na doplacení jízdenky. Jo, později jsem z toho byla trochu rozpolcená. Takhle jsem to nechtěla - sponzorovat ty, co to asi vzdali. Ovšem, na jednu stranu je to fajn.

Metro bylo narvané dětmi, až mi z toho bylo nějak nepříjemně, ale to jsem ještě nevystoupila a neviděla ty dlouhé řady, řítící se ke vstupním branám. V tu chvíli mě popadl pocit paniky. Já, takový asociál, jsem musela popadnout telefon a postěžovat si osobě mě blízké.

Čas ukazovat 11:30 a já mohla vidět nějaké větší množství lidí. Dělalo se mi trochu zle, ale zařadila jsem se do davu. Byla jsem trošku v klidu, jelikož brány se - podle plánovaní - měly otvárat již za půlhodinku. Jak jsme tak čekali, atmosféra houstla, davy se zvětšovali a nervozita jakbysmet. Každou chvíli někdo někomu mával, poskakoval. Bylo dusné počasí a do toho místy padaly děšťové kapky. Napětí mezi lidmi stoupalo čím dál tím víc. Odbilo 12:00 a pomalu se nic nedělo nebo se to tak zdálo, kdo ví. Třeba bylo otevřeno, ale za tu další půlhodinu jsem se posunula tak možná o metr. Kdejaký mladý i starší člověk měl námitky, kdekdo skandoval ať nás konečně pustí dovnitř. Třeba se kontrolovaly i housky v kabelkách, ale to já už nevím. Nakonec jim po tak šílené době došlo, že to asi tak jednoduché nebude, když si sem naplánovali přivést tisíce hostů. Cítila jsem se opravdu příšerně. Myslela jsem, že se na místě zhroutím, vzhledem k tomu, jak se na sebe všichni mačkali. To teplo a to nepohodlí moc lidu nesvědčí. Dělá neplechu, a nejenom v hlavě.


Protrhly se pásky a my jako splašené ovce naskákali dovnitř. Lapali jsme po fialových páskách, které identifikovaly příchozí návštěvníky. (Teď si ovšem myslím, že to bylo celkem zbytečné. Mám pocit, že to nakonec nikdo nekontroloval.) V areálu již bylo spoustu lidí. Obdržela jsem jakýsi plánek celého areálu a vrhla se na průzkum. Mnohé stánky se zdály být opuštěné, ale kdo ví, kde se ty "celebrity" schovávaly. Celkově jsem areál oběhla asi skoro třikrát. Gaming zonu jsem tak trochu obešla. Ty ostátní tři - fashion, entertainment a music jsem si prošla dostatečně. Musím uznat, že se hned od začátku tvořili neskutečné řady, kde člověk třeba neviděl konce. Všichni chtěli fotku, podpis nebo třeba jen prohodit pár vět. Dostalo se na každého? Janě, že ne. Někdo třeba neměl trpělivost stát hodinu ve frontě. Z mého úhlu pohledu je to příšerná ztráta času. Tohle jsem po několika marných pokusech vzdala. Akorát jsem se chatla šance a pořídila si foto se skupinou Light&Love a Voxel(em).


Utubering je asi akce především o "vážených" mladých lidech tvořících videa na youtube, ale pro mě (a myslím, že jsem v tom nebyla sama) to dopadlo tak, že jsem si poslechla pár hudebních interpretů a odešla. Nevydržela jsem tam být takovou dobu. Nějaký čas jsem tam pobyla, ale nejsem z toho zrovna dvakrát nadšená. Celkově jsem z youtuberů viděla tak akorát čtyří hlavy - a to doslova. Třeba se organizace zlepší a nebude všechno tolik o tom - kolik peněz si člověk nahrabe. Určitě doufám v ponaučení do přístích let.

Ať už jste tam byli nebo ne, určitě si dokážete udělat vlastní názor. Já to beru jako zkušenost, zkoušku, kterou jsem měla podstoupit. Určitě mi to něco dalo, né že ne, ale bylo to hlavně v duchu - poznat sám sebe.

Mějte se krásně a třeba se podělte o Vaše dojmy (nejsou stejné). (((:
 


Comments

1 Julie K. | Web | 28. june 2015 at 0:46 | React

Já osobně tam nebyla - sice youtubery, kteří tam byli sleduju, ale nějak nestojím o jejich podpisy, fotku s nima, u toho programu se stejně nedostane na všechny.. jediná hudba mě zaujala - hlavně Paulie, ale tak na jeho koncert můžu zajít zvlášť.. Ségra tam jela, ale celý víkend je ještě v Praze, tak jsem zvědavá na její názor..

2 Blondie Vanity | Web | 28. june 2015 at 1:56 | React

Bezvadný článek, ani nevím jestli se mám smát nebo brečet..:D České youtubery moc nesleduju, ale vypadalo to konečně jako akce na vysoké úrovni a tak a je mi skoro až trapně, když si vzpomenu na všechny ty přípravy co kolem toho byly a jak to nakonec dopadlo..Myslím že asi nikomu nemusí být líto že tam nebyl, protože to je fakt katastrofa, no. Za ty čtyři stovky bych nakoupila jídlo bezdomovcům pod mostem, než toto..:D Tak hlavně že si všichni nahrabali..

3 Ellí | Web | 28. june 2015 at 9:38 | React

Noo :D Já tam teda nebyla, protože upřímně řečeno na youtubery moc nekoukám. Jasně, že občas nějaké to video zhlédnu, ale nejsem žádný extra nadšený fanoušek, a tak jsem si řekla, že ty peníze, co stál lístek radši utratím za něco jiného... Šlo tam pár mých kamarádek, ale zatím jsem ještě jejich názory nezjišťovala...

4 Blan | Web | 28. june 2015 at 10:56 | React

Nemůžu posoudit jaké to bylo, protože jsem se akce nezúčastnila, ale podle všeho (i podle tvého popisu) to byl typický festival. Utubering byl celou dobu uváděn jako festival. Nevím, jestli jsi někdy byla na nějakém větším hudebním festivalu, no...velkém hudebním festivalu. Vyfotit se s někým, to je fakt jenom sen. Pokud se tři hodiny před vystoupením svého oblíbence nezačneš dostávat do přední části prostoru pro publikum, blíž než z 50ti metrů ho nemáš šanci vidět (mluvím z vlastní zkušenosti, někteří jsou schopní stát vepředu i pět hodin). Vím, že od toho bylo slibováno opravdu hodně, ale četla jsem hromadu radostných postů na facebooku, fotky nadšených lidí na instagramu. Bylo to určitě hodně o štěstí, ale youtubeři se podle všeho opravdu snažili, měli mít obědové pauzy, někteří z nich měli pauzu sotva pět minut. Prostě festival, myslím si že za tu cenu to bylo v pohodě. Za hudební festivaly vyhodíš minimálně třikrát víc, mít s umělcem fotku nebo dostat od něho podpis ti nezabere míň času než na festivalu s youtubery. To slovo festival je hodně důležité :) Myslím si že tento festival byl za tu cenu povedený :)

5 Rommi | 28. june 2015 at 11:27 | React

Já tam byla a jsem na 100% spokojená! Už od samotného začátku říkali, že to bude festival a ne podpisová akce...
Program byl vážně skvělí a pokud jste ztráceli pro ni za nic čas, aby jste s někým měli fotku, tak to už je vaše věc. Každý youtuber byl alespoň jednou bez problémů k vidění a to je podle mě cenější, než nějaký podpis....
Dovnitř začali pouštět pár minut po 12, já stála 5 metrů od vstupních stanů a opravdu se to vyplatilo, ze začátku se tam youtubeři jen tak pohybovali, že bylo prakticky nemožné na někoho z nich nenarazit.
Já osobně mám fotku z šesti youtubery, z toho 4 do půl hodiny od začátku akce...

6 Olja:) | Web | 28. june 2015 at 11:45 | React

Bohužel musím říct,že Utubering je pro mě snad největší zklamání za posledních pár let. Opravdu z toho udělali něco úžasného a pak to bylo strašné,naprosto enzorganizované .. hrůza.

7 Bella Me | Web | 28. june 2015 at 11:54 | React

Na Utuberingu jsem nebyla, takže nemůžu moc soudit. Ale bylo kolem toho hrozné haló a všichni z toho byli odvaření, takže to (alespoň pro tebe) muselo být docela zklamání. Ale přesně jak píšeš - třeba se to zlepší. :))

8 Sayushka | Web | 28. june 2015 at 15:29 | React

Já tam nebyla, nějak moc české youtubery nesleduji, ale co jsem tak pročetla tvůj článek, tak mi přijde, že nebylo ani o co stát :D ale tak třeba jestli budou dělat další tuhle akci za rok, tak se to snad třeba zlepší:)

9 Heaven | Email | Web | 28. june 2015 at 16:54 | React

Nebyla jsem tam a ani jsem se nechystala. Na youtube totiž nikoho nijak extra nesleduju, ale jak jsem tak četla, tak by se mi tam asi ani nelíbilo, fakt nesnáším ty davy a tlačenice...

10 zaninkaa | Email | Web | 28. june 2015 at 19:58 | React

Tak to jsem ráda, že jsem nejela. Jako, říkala jsem si, že pojedu, ale 400 za to vidět v podstatě obyčejné lidi, a ještě bych je vlastně ani neviděla, mi za to nestálo. Moje kamarádka byla a vecpala se všude, tak jde o to, být pořádně vyčůraná a chytrá :D ! Prostě se procpat a nezájem

11 silluety | Web | 29. june 2015 at 16:05 | React

Nebyla jsem a ani nějak extra nechtěla :D vlastně vůbec :D nevim, jsou to jakoby pro mě normální lidi, ikdyž udělali toho hodně, ale mě youtubeření nějak nebere a prostě nedělám z nich nic extra :D asi jsem divná, ale můj názor :)

12 Sofi | Web | 29. june 2015 at 22:06 | React

Co jsem četla je to půl na půl. Půlka je, že UTUBERING byl super a druhá, že příšerný. Já teda nevím, ale asi bych tam ani nechtěla. Zajdu si na Warm Up a je to :). Jinak super článek :)

Sofi

13 vmujblogv | Web | 1. july 2015 at 11:18 | React

Taky jsem takový debil a sponzoruji lidi a pak mám ten dojem, že mě jako hodnou duši obrali :D. Ale tak snad aspoň polovina to vážně použila na lístek nebo na jídlo! :) Jinak tahle akce šla úplně mimo mě...fakt ani jsem nevěděla, že něco takového je :P. Voxel je fajn, další týden v pátek se na něj chystám zaskočit v Brně :D. Ale ta skupina mi taktéž nic neříká. Ty jo ty si cestovala sama? Taky jsem si říkala, že příště až budu chtít jet na nějakou akci a všichni mi to odmítnou, tak nebudu sedět na zadku jako vždy a vyrazím sama. Ale upřímně mám z toho strach... :D Ale bude to dobrodružství :D.

14 Ennie | Web | 1. july 2015 at 11:19 | React

[13]: ten pocit, když si blog.cz dělá, co chce. Těším mě, jsem Ennie ;D.

(už jsme se "potkaly")

15 Ter. | Web | 1. july 2015 at 13:16 | React

Myslím si, že kdyby se to tolik nepřehánělo s propagací, a kdyby [jůtůbeři] nenaslibovali hory, doly, a kdyby se před vypuštěním tolika lístků zamysleli nad kapacitou, určitě by to bylo fajn. Nebyla jsem tam, takže úplně soudit nemůžu, ale z toho, co jsem slyšela z toho mám takové dojmy.
Alespoň sis udělala výlet, no ne? :)

16 crazyjull | Web | 1. july 2015 at 13:44 | React

Já jsem na Utubering chtěla jít, ale pak jsem si řekla, že tam stejně bude moc lidí. A jak tak všude čtu, tak jsem udělala dobře. :D
-CrazyJull

17 Sarah | Web | 2. july 2015 at 10:51 | React

Na žádné takové akci jsem zatím nebyla a popravdě nelituji. Zaprvé mě to nebaví a za druhé mě k tomu po přečtení tohohle článku asi nikdy nikdo nedokope. :D

18 mylifeaskari | Web | 2. july 2015 at 10:58 | React

Všichni od začátku říkali, že to bude festival a ne autogramiáda... Myslím, že neměli ale prodávat tolik lístků... Všichni ytbeři říkali, že si v tom jejich stanu můžete sednou a popovídat si... ale naopak od všech jsem slyšela, že tam byl chaos a nedalo se tam hnout...

19 Julie Gyselová | Email | Web | 2. july 2015 at 11:02 | React

Ahoj, osobně jsem na Utuberingu nebyla, ale snažím se sledovat, jaké to má ohlasy.

Víceméně většina lidí si stěžuje na to, co ty. Fronty, spousta lidí, nedostali se ke svým oblíbeným youtuberům...

Ale na druhou stranu: už ze začátku všichni youtubeři říkali, že to bude akce hlavně o programu (jenže lidi ne, lidi chtějí fotku a podpis, program je nezajímá...).

A já si osobně myslím, že když se člověk vykašlal na fotky a podpisy, tak si ten čas opravdu mohl rozvrhnout tak, aby viděl, co/koho vidět chtěl.

(Vycházím z videa od Kerol https://youtu.be/Ao1aDfp-Wk0 a z videa od Martina Roty https://youtu.be/OwkQcDkNras )

20 takze-asi-tak | Email | Web | 2. july 2015 at 11:26 | React

Typické, utubering nebyl aurogramiada, ale festival. To alespon tvrdí organizátoři. Jenže festival typu YouTube by měl mit tedy nejaky povidaci charakter, ktery se v takovém to množství lidi proste uskutečnit nedá a pak vznikají problémy. Ale koncerty byly fajn....

21 Ann | Web | 2. july 2015 at 11:41 | React

Já jsem tam byla taky. Už doma jsem neplánovala, že se chci s každým vidět/fotit, že chci každého podpis. Já na youtubery přihlížím jako na normální lidi, kteří dělají to, co je baví.Takže jsem nestála dlouhé fronty, spíš jsem zírala na lidi co stáli ve frontách 2 hodiny aby měli podpis, proboha, vždyť to je absurdní.Byla jsem opravdu zklamaná z lidí co tam byli. Chovali se jak naprosté arogantní hovada - češi prostě. Špatná nálada v celém areálu, všichni byli nasraný.
Já si přesto utubering užila. :) Byli jsme tam s kamarády, koncert Lipa byl úžasný, Herdynův stream naživo byl také super, strašně moc se mi líbil workout a dokonce jsem byla omrknout i české youtuberky, což není můj šálek kávy... :) Avšak na můj vkus prostě moc lidí no. :D

22 pocitynecity | 2. july 2015 at 12:06 | React

Promiňte mi má slova, ale mně se vůbec ti fešáčtí český blogerové, pro které národ horuje a kteří parodují Sadnessku a jiné věci ( debilní kecy), přijdou takoví .. divní. Jako lblbečci ze školy, která mám před očima denodenně v buse po cestě tam, ve škole x hodin, po cestě domů, na internetu i venku.
Proto je nesleduju, nehoruju pro ně, holčičí líčidlíčka taky nějak nesleduju ( na co taky, že) takže tato akce pro mne vůbec nebyla a zklamání se nedivím... Jako český vlogy se se zahraničníma nedají srovnávat no...a tím pádem ani organizace těchto setkávaček. Jsou to jen děcka, co nahrávaj rádoby vtipný videjka.. ne hvězdy.
Ale to víte, mně se nezavděčí nikdo. :)

23 Illumináti | Web | 2. july 2015 at 12:23 | React

wow
                  very hate
           such festival
      very UTUBERING

24 Pražský poděs | Email | Web | 2. july 2015 at 12:52 | React

Hehe, to se dalo čekat.

25 naoki-keiko | Web | 2. july 2015 at 13:00 | React

Teď se v tom trochu nevyznám, ale byl to první ročník? Ony první ročníky nebývají moc vydařené, osobně nevím, já youtubery moc nesleduju  :)

26 Jana | Email | Web | 2. july 2015 at 13:11 | React

Jsi dobrá, žes neodpadla. Já bych to nedala :)

27 pukavcisyn | Web | 2. july 2015 at 13:35 | React

Na akci jsem nebyl, ale z doslechu si dělám obrázek o tom, že většina nespokojených čekala od celé akce něco jiného, než festival, a sice, podepisování, focení a další čoviny s fanouškama. NE! Utubering byl hlavně o programu, který podle všeho byl splněn a pokud měl někdo jiná očekávání, byl naivní, nebo špatně pochopil smysl akce - což u převážně dětinského publika lze pochopit.

28 Coneja^^ | Web | 2. july 2015 at 14:07 | React

Původně jsem tam plánovala jít, ale taky sem si řekla, že by to nebylo nic moc pro mě. Zas na druhou stranu máš zkušenost (a Voxela ;)).

29 Amazonka | Web | 2. july 2015 at 14:34 | React

Když si představím, že jsem tam nejdřív chtěla jít, děkuju bohu, že jsem to neudělala a radši zůstala v pohodlí domova.

30 quietus | 2. july 2015 at 15:17 | React

Na muj vkus moc lidi, a uplne to neni muj salek caje, takze ja bych asi sla spis na nejakej YT sraz kde neni tolik lidi a je tam vetsi prostor pro komunikaci))

31 KZ | Email | Web | 2. july 2015 at 15:48 | React

Něco jsem o tom už slyšela, v podobném duchu jak píšeš. Sama jsem tam nebyla, zřejmě naštěstí. Já bych ale právě šla především po gaming zóně. Byla nejvíc narvaná, nebo to bylo tak vyrovnaně?
Třeba příští ročník bude lepší.

32 Ge Étrange | 2. july 2015 at 18:48 | React

Neříkejte mi, že nebylo hned jasný, že to nebude tak strašně originální a supr. Ale takhle vypadá každá podobná akce.

33 Artis | Web | 2. july 2015 at 19:47 | React

Sestra doma kvůli této akce brečela, protože tam chtěla. Já bych na tohle nikdy nejela, protože mě nebaví sledovat některé přisprotlé "slavné" hlavy, jak jenom ze sebe plodí něco, co se ani nijak nazvat nedá. Jsem vůči tomu dosti skeptická, omlouvám se za negativní komentář. Ráda jsem si tvůj článek přečetla. :)

34 Cilka | Web | 3. july 2015 at 0:54 | React

Keď si taký asociál ako tvrdíš, nešla by si tam. Určite aspoň nie sama, pretože z článku neviem vyčítať, či si tam bola s nejakou druhou osobou. Vôbec ťa nepoznám, takže ak je to myslené ironicky, pardón. Vlastne ma z celého článku zaujalo len to. Nejak som sa toho moc nedozvedela. To, že tam bude veľa ľudí a nebudeš mať priam najlepší rozhľad si mohla čakať. Utuberingu sa nezastávam, podľa mňa to bola jedna veľká šaškáreň. Ale tvoj článok je na jedno kopyto :-D.

35 Lady I. | Web | 3. july 2015 at 9:44 | React

Když pominu samotný Utubering a budu hodnotit jen Tvou recenzi jako takovou: O hlavním tématu jsem se dozvěděla, že bylo narváno a byly fronty - info, které vystačí tak na odstavec. Ve zbytku zprávy se dozvídám, jak se Ti spalo a jaká byla cesta.
Utubering byl tak propagovaný, že i když jsem se o něj vůbec nezajímala, slýchala jsem o něm skoro pořád. A blogeři toho zkrátka naslibovali hrozně moc a pak to těžce nezvládli. Je mi to líto za lidi, co utratili zbytečně peníze za lístky, a hlavně lituji ty rodiče, co tam šli jako doprovod. :/ Protože bydlíme blízko Letňan, hned ráno jsme se sbalili a vyrazili radši na výlet za Prahu, a dobře jsme udělali, když teď vídám fotky těch davů v nejbližším MHD a podobně...

36 Werangummi | Web | 3. july 2015 at 9:50 | React

Když se Utubering objevil na internetu a byl toho plný YouTube ani na vteřinu mě nenapadla myšlenka, že bych tam jela. Oni sice všichni říkali, bude to festival, ne podpisová akce, ok ok, ale stejně tam většina lidí jela jenom za podpisem a fotkou. A když si tam autoři akce nacpou dvacet tisíc lidí, tak se pak nemůžou divit, že se každý ke slavné hlavě nedostane a zkritizuje ji. Já osobně si myslím, že byla hodně špatně organizovaná, hlavně s počty lidí. To už se podle mě vyplatí jet na nějaký letní festival bez slavných hlav:) Skvělý článek, ráda jsem si ho přečetla:)

37 steel32 & darthnellr | Web | 3. july 2015 at 10:20 | React

slyšela sem, že tam bylo k nehnutí, někdo prej na svýho oblíbence čekal několik hodin, než se k němu vůbec dostal :D no asi to nevymysleli s tou organizací, jinak to mohla bejt docela fajn akce :/ :D

38 Nekra | 3. july 2015 at 10:25 | React

Že nějakej utubering vůbec existuje jsem se dozvěděl až z tvého článku. Videa na Yuotubu moc nesleduju. Občas jo, ale nemám ani páru, kdo je to ta "česká špička" :p.
Za asociála se nepovažuju, ale fronty a davy taky nesnáším. Proto ani nechodím na akce, kde se dají velké fronty očekávat, jako např. muzejní noc. Krátká fronta, to se ještě dá vydržet, ale dlouhá - to bych se na to vykašlal a odešel. Blbý je, když lístky nelze koupit na místě, ale jen v předprodeji, protože pak tím člověk přijde o ty prachy :(.

39 Michelle | Web | 5. july 2015 at 19:40 | React

Na Utuberink jsem jet chtěla ale nakonec to nevyšlo kvůli penězům a té dálce kterou bych musela ujet. Docela by mě zajímalo, jak to celé probíhá. Českou youtube scénu moc nesleduju (jen takové ty základy), chtěla jsem tam především kvůli těm zpěvákům. Mít fotku s Beefem nebo s Lipem, jo to bych byla šťastná :D. Každopádně kamarádka tam byla a říkala, že si vždycky jenom poslechla písničky a frontu vzdala předem :D. Jsem si jistá, že bych dopadla stejně :D

40 necroparanoia | Email | Web | 24. july 2015 at 18:50 | React

Tak tam by mě nikdo nedostal, za těžký prachy koukat na rádoby celebritky a ne zrovna výkvět hudební scény. Nicméně je mi líto těch dětí, který z toho ještě nemají rozum a očekávali něco jinýho. Někde jsem snad četla, jak na začátku všude psali, že je počet lístků hodně omezenej a jak lidi musí rychle shánět lístky a nakonec tam prý pouštěli ke konci akce už lidi bez lístku.

41 vladimír | Email | 4. april 2016 at 14:05 | React

ste hodní

42 AObsergepreers | Email | Web | 26. august 2017 at 0:22 | React

First things first, you should set a hard and fast target date when you will completely quit, for example several weeks from now.  Once you discover the most effective natural cures, you'll be able to once more have full power over your sexual pleasures.

43 Stevenaveks | Email | 19. october 2017 at 7:52 | React

test_soft_del

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama