May 2015

Co s prázdnem?

31. may 2015 at 20:52 | neweresth |  photo
Krasné předvečerní,
S radostí mohu oznámit, že jsem dala tu slavnou maturitu. Nebudu si nalhávat - ve stresu jsem byla, ale kdo ne. Přeci jen to byla jedna z těch přelomových zkoušek v životě - a teď třeba víckrát do roka. Kdo ví. Nechci jen tak prázdně tlachat, ale ten prázdný čas, prázdné dny - to mě děsí. Doufám, že budu schopná makat na tom, jak vyplnit čas. Nejsem lenoch přece. Musím se vzchopit.

Teď už se jen pochlubím nějakou tou "momentkou". Jelikož mě těšnto efekt prostě zaujal a je ho moc. Vím, ale přešto se mi zatím líbí. Velice!


Na vlně hudby po páté

21. may 2015 at 8:51 | neweresth |  music
Příjemné dopoledne přeji všem příchozím,
Cítím se jako bych zrovna surfovala na nějakých středních vlnách. Mám trochu strach z toho, jak to všechno zvládnu, ale já to přeci zvládnu. Zdravý stres, ani nevím. Je to moc -a čeho je moc, toho je příliš. Buď sakra pozitivní. Jo, už jsem si vybrala otázky, které si vyberu, ano - to je pozitivní. Pro zpříjemnění pochmurných dní bez nějaké extra euforické nálady mohu jen doplnit nějakýá ten hudební kousek. Chce to něco klidnějšího. Hudba prej léčí - tak se ukaž!

Panic! At The Disco - Lying Is The Most Fun...

The Maine - American Candy

Placebo - Meds

Plus 44 - No It Isn't

Ve většině případů trocha nostalgie.

V nesvé kůži, v kůži cizí

10. may 2015 at 23:24 | neweresth |  diary
Krásné večer milým příchozím,
Člověk se denně setkává s mnohými nástrahami, ale lze je překonat, prostě se musí chtít. Jen tak, se zamyslet JAK a potom JÍT. Mohla bych vyjmenovat nesčetně mnoho stížností za poslední dny, ale jsou to jen zbytečné malichernosti, se kterými se setkáváme denně - pro mnohé jsou to absolutní a absurdní banality, že vlastně ani nemá cenu ostatní zatěžovat. Ikdyž v danou chvíli to bylo něco nepřekonatelného.

Ještě než jsem začala psát předchozí slova, chtěla jsem si postěžovat, na absurditu našeho chování, ale byl by to zase jen můj pohled - ano, mohli jste se mnou souhlasit či nesouhlasit, ale já si řekla ne. Jsem ráda za poslední dny a za moje činy. Teď se ještě víc vrhnout do mých povinností a makat, makat. Prostě něco dělat a nelelkovat.

B+ ((: neweresth

Hmotná existence

2. may 2015 at 6:36 | neweresth |  diary
Krásné ráno milým návštěvníkům,
V poslední době se na mě z každé strany valí mnohé názory na různá témata, na něco - o čem mmnohý člověk opravdu nemá ani páru. Jsou to jen domněnky. Jenom hádáme a kdo ví, kde je pravda. Stačí jen, když je malá část pravděpodobná a nám naznačí něco jako - týjo, asi na tom vážně něco bude. Tolik otázek.

Jsem zaujata mnohými filmy. Opravdu mě ohromují fantasy a sci-fi. Můj mozek není schopen pobrat mnohé neuvěřitelné existence, principy a celkově ta fantazie, co je dodáváná - má sakra kouzlo. Občas mě napadá, jestli něco takového opravdu je, jak vlastně přišli na to, že to bude vypadat takhle, a že zrovna takhle to bude fungovat. Není třeba možné, že už to někde fuguje tak jak má? Nejsou mezi námi osoby z jiných světů, které nám dodávají inspiraci z jejich zkušeností již pro ně zasaralými. Věřit či nevěřit a pak jestli uvěřit.

btw. další minuta života možná nezabije.