April 2015

Kolik je hodin? Vrátila se v čase?

25. april 2015 at 17:54 | neweresth |  photo
Krásné odpoledno-předvečerní,
Nerada bych zdržovala svými emočními posuny, myslšlenkovými pochody či jinou formou neznámé energie ve formě slov. Pokouším se. Zkouším mnohé mé nápady. Realizace. Všechno se zdá být jako nějaký pokus, experiment. Byla jsem navnazena k tomu hluboce přemýšlet. A to dělám. Přemýšlím nad absurditou, obyčejností či nad smyslem čehokoliv.


Čím dál víc a ani o tom nevíš

18. april 2015 at 22:52 | neweresth |  diary
Krásný večer milých příchozím, čtoucím či bdícím,
Heh, po tom, co jsem napsala většinu písemných jsem hodně přemýšlela - pořád, prostě konstantně, a kdo by to řekl, že budu vynakládat tolik úsilí, abych na něco přišla. Zda jsem tím kým jsem a jak vlastně žiju. Nakonec jsem došla k tomu, že vlastně neumím pracovat s časem. Sakra, jak je to možné. Tolik volna a ty jen líně přehlížíš kdejakou krásu, sakra, sakra, sakra. Moc slov zažínajících písmenkem S. Jak těžko se odhodlávám. A pak vím, že to stálo za to. Prostě se musím otřepat a jít dál, v klidu bez větších bloků, ony ty zbytečné obavy mnohdy nestojí za to.

Když bych se vrátila tak trochu k nadpisu, pravděpodobně si pod těmito slovy může člověk představit, co chce, co jej vlastně v danou chvíli napadne, ale co. Opět to tak nějak souvisí s osudem. Heh, prostě s tím, že si vlastně svými myšlenkami přitahuješ to, co chceš, aby se stalo, ikdyž se jich mnohdy děsíš. Hlavně myslet pozitivně a pro všechno to dobré. (B+)

Máš ten pocit a nebo jej prostě nemáš

12. april 2015 at 0:16 | neweresth |  diary
Krásné ráno-večerní,
Tak mě napadá, jsem ve stresu? Můžu zdát být navenek v klidu, ale uvnitř mě je zataženo, blesky a velká povodeň slané vody. Ani sama nevím, co a jak posoudit, k čemu se přiklonit a čím si být jistá. Když se zaměřím, zjistím, že jsem to vlastně zase já.

Zaznamenala jsem další radost, mám z toho radost, a vlastně, jak takové radosti dělání funguje - to mě fascinuje. Jsem ráda, že můžu nahlížet i jinak, nechat se opět inspirovat. Taková ta pozitivní energie, chuť něco dělat, né jenom se plácat v bezděčných informacích. To prostě chceš, najít sílu, nějakou dobrou vlnu a jet. Cítit se fajn.
Taky trochu jiný pohled.

Sem tam jseš prostě blázen

5. april 2015 at 8:08 | neweresth |  photo
Krásné dopoledne milí zlatí,
Co víme, že mnozí z nás mají ty prázdniny a kdo by řekl, že neslavímě svátky prosincové, ale dubnové. Ten počas už neví coby, kde se člověk koukne - jen žasne. Každou minutou se střídá silný vítr se sněhem, deštěm a nebo jen tak sám s prorvanou zářící oblohou. Je to tak inspirující, pozitivní - prostě se vždycky umoudří, ale kdo ví, na jak dlouhou chvíli. A tak je to taky s lidma, že. Jen chvíli se zamyslím a říkám si, buď v klidu a JSEM. A mít radost z radosti, proto tu ŽIJEM.

A když otevřu oči, zkouším, hned je to jinak a onak. Však chvílema člověk nemůže ani vstát. Proč se tak zabývat. Udělat si radost a zkoušet, tohle jsem udělala. Splnila povinnost a hned se líp cítila.