February 2015

Naše fena v hledáčku

28. february 2015 at 11:34 | neweresth |  photo
Krásné polední milým návštěvníkům,
Čas plyne a já s-ním. Je toho tolik, co se zase za poslední dny událo, že sama žasnu, jak to vše jde a prochází a pokračuje. Jsem ráda za vše, co je, a jak je, vždycky může být hůř a proto je prostě fajn si vážit těch maličkostí. Zrovna včera jsem si všimla, co mě vlastně těší, není to nic náročného. Opět jsem se ponořila do myšlenek, priorit - mám pocit, že se po různých měsíčních intervalech obměňuji - měním názor na určité věci. Je to šílené, ale kouzelné.

Co víc, znám lidi, za které jsem velice ráda, ikdyž mám někdy pocit, že s našim "druhem" fakt být nechci, není to tak. Chci poznávat lidi, ikdyž se stydím. Líbí se mi ta odlišnost, různé postoje a myšlenky. Ty myšlenky, to me láká. Ta slova, co někdo má a hlásá, to mě inspiruje. Prostě chceš zažít víc, chceš se překonat.

Třeba bude někdo číst, třeba ne, ale tuhle chvíli odlehčím zjevem naší milé feny.

Ze šálků čaje do šálku inspirace

14. february 2015 at 0:11 | neweresth |  diary
Krásný večerní hodiny,
Mnohdy se zdá všechno být pomíjivé, chvikové radosti a chvikové strasti - chvikové chvíle napětí - chviková zlost - chvilkové štěstí. Něco v nás přec zůstane po delší době. Vzpomínky nas mnohdy dobře naladí, mnohdy dostanou do kolen, ale záleží jen na nás, na co budem vzpomínat, kterou cestou myšlenek se budeme ubírat. Momentálně mám velice dobrou náladu, proč?

Asi věřím, dívám se na svět jinýma očima, či používám ty správné brýle. Mám nějakou špetku naděje. Nevím, kde se to všechno bere, ale je to hezký. Občas jsem úplně na dně, občas se po té naší zemi lehce pohybuji, až mám pocit, že nevážím nic, že jsem to jen já - moje mysl.

Někdy je těžké najít ta správná slova. Přála bych Vám vidět ten úsměv, který mi momentálně kouká z tváře. Ráda bych se podělila. Určitě bude něco na tom, že se všchno nějak odráží - takže si pomáheme a buďme ohledu-plní.
Mějte se nádherně!

Ze samých počátků materialismu?

7. february 2015 at 18:26 | neweresth |  wishes
Krásný podvečer milých návštěvníkům,
Jsem ráda za to, že jsem. Jsem ráda, za všechno, co je a jak je, jelikož vždy může být hůř. Ráda bych jen podotkla, a opět, že mnohé se plní, aniž bychom si to vlastně uvědomovali. My, jakožto lidé býváme mnohdy tak nevšímaví a nevážíme se věcí, že si nestačíme povšimnout - kolik toho kolem nás proběhlo, kolik nám toho proklouzlo mezi rukama - šance. Nenechme se však zastrašit. Jsem ráda za tu pozici, kterou momentálně mám, není špatná a není nejlepší, a já vím, že když se budu snažit, bude líp a pocit lepší.

Jen tak se tady všudyma potloukám, nechám se nabíjet sluneční energií, zraky mi vypalují paprsky odrážející se od bělavé pokrývky, ale jdu. Ano, nenechám se zastrašit krásou, nýbrž ošklivostí a jaký je vůbec rozdíl. Heh. Kdo ví, jen každý sám na to příjde a ukáže nám své hodnoty a nebo si je nechá někde v rukávu.

Teď však k hlavnímu bodu tohoto článku, k bodu materiálního života, k hodnotám - nehodnotám. Tady to je, to, co by mě možná na chvilku udělalo šťasnou. Ono to přijde, až bude čas.
  1. Štěteček na oční stíny
  2. Mega Velké Lenonky
  3. Tričko s logem skupiny BEARTOOTH
  4. Vymyvatelné barvy VELLIE (fialová, růžová)
  5. Paletka stínů Make-up REVOLUTION
  6. Dlouhé černé legíny
A co vy? Máte mi k tomu co říct? Ráda si poslechnu Váš názor - jsme tady přeci pro sebe.

btw. Pokud máte zájem, v minulém článku můžete stále nahlédnout na nedávné video či mě můžete [folouovat] na instagramu.