August 2014

Dva měsíce za branou

27. august 2014 at 23:45 | neweresth |  diary
Krásný večer,
Když se podívam ven z okna, mám možnost vidět nebe bez mráčků, které je taktéž naprosto posypané bilými tečkami, které mají někde v dálce neskutečnou a ohromnou velikost. Nedokážu si to ani představit. Vědět o něčem tak neskutečném. Pozorovat něco tak neznámého, co nám může dělat radost, pouhý pohled.

Strávila jsem dva měsíce na místě, kde byla pravidla, která byla stejně porušována, kde jsem poznala lidi, s jejichž povahami jsem se doposud nesetkala. Taková setkání mi dala hodně. Jsem ráda, že se mi dostalo takových zkušenosti. Můžu říct, že i já jsem schopná se nevzdat a jít dál. Každý má na to se překonat, ale chce to vůli, asic také záleží jak v čem. Začátek byl velice krůšný, nálady pomíjivé, ale vždycky se musí najít něco, z čeho má člověk radost, co potěší, najít ten smysl a zahodit hlouposti za hlavu.

Dva měsíce v tahu mi přišly jako nic. Nemám pocit, že bych něco zameškala. Nechci být zlá, ale nemám pocit, že by mi některé věci chyběly. Záleží na rozpoložení. Záleží na prostředí. Chce to se srovnat. A to teď opět musím. Povinosti volají. Sice jsem mladá, ale stále stárnu a stále je něco, čemu se člověk musí věnovat. Chce to činnost a nemyslet negativně. A proč? Protože žijeme for fun!