June 2014

Takové to "neasi" volno

27. june 2014 at 19:17 | neweresth |  diary
Haha,
Inu, dneska byl takový ten další konec jedné z krátkých etap školy. Ano, jak kdo byl nadšen či zklamán. Na všechny se dostalo nějakého výsledku. A potom se stejně všichni rozprchli kdo ví kam, třeba domů, za sluncem či pozorovat lední medvědy někde na sever. Pro každého školu navštěvujícího je to jinak, ale většinou to končí. Nejlepší bude se nestresovat do posledního volného dne a vrhnout se za novými zážitky a zkušenostmi.

Konkrétně já Vás tady opustím a to až do téměř poloviny srpna. Už dva dny se cítím nesvá, jelikož neívm, co mě na té brigádě čeká, když budu pomáhat v té kuchyni a fakt, že ne, ale doufám, že mi to dost dá a budu pro příště vědět. Potkám nové lidi, jak ty mi sympatické, tak ty né moc sympatické, ale jaké by to bylo, kdybychom se občas nezlobili - chce to adrenalin.

Jo, poté bych snad mohla okořenit vaše čtení o ty slibované červnové a červencové zážitky. Ukládám si vše důlěžité, radostné a zajímavé do paměti, abych se třeba mohla podělit a nějaké to příjemné slovo.

Takže teď už vzhůru do oblak - a ať je to kamkoliv! ^^

(Ne)všední cesty všude a nikam

21. june 2014 at 9:27 | neweresth |  diary
Krásné víkendové dopolední,
Když se člověk podívá z okna, žádná sluneční zář jej nepřekvapí, ale je fajn, že si ji můžeme představit, takže tam vlastně je. Co víc, čas neskutečně letí, ale to nám nebrání v tom, abychom si jej užili, ikdyž je někdy těžké najít ten správný směr a možná i smysl v tom, co děláme, ale když jej najdeme, tak je jasné, že to má cenu. Když si vzpomenu, co všechno jsem si vlastně přála, ano, zamyslím se a vidím, že se to stává skutečností. Mít radost z každé maličkosti a vzpomenout si či uvědomit si je, je neskutečně fajn. Mít radost z toho z vlastních myšlenek. Je to fajn, je to třeba.

Kdeže jsem v posledních dovu týdnech cestovala víc než je mi zvykem, ale člověk nabere skutečností. A navíc, jsem neskutečně ráda. Můžu být v klidu, jelikož se mi naskytla ta možnost a dostala jsem místo na brigádě, a prostě nemusím mít žádný špatný pocit či stres z toho, že by mi zase někdo řekl, že jsem "marná". Zavděčit se všem je tak těžké. Stále je někdo nespokojený, a aniž by si to uvědomoval, ovlivní tím i své okolí - celkově ten přístup, ta energie, to všechno má svůj podíl na počínání.

Jak jde čas, člověk přijde na tolik úžasných věcí, co tu byly, ale pro jeho oči byly skryty. Najít to kouzlo v něčem, co třeba nebylo tak přitažlivé. Vidět věci jinak a snažit se o to. Nezůstat v bodě, kdy se nic neděje. Je třeba jít dopředu a vyvíjet se. Co víc, žasnu. Člověk se musí překonávat, prostě nejde nic nedělat, nechce být přeci naprosto uzavřen světu. Jsem nadšena.

Mimochodem, možná jste si všimli, nebo někoho napadlo, ale uvědomuju si, nebo přicházím na to, že vlastně já jsem ten člověk o kterém píši. Nedokážu se nazvat sebou. Je to chyba? Není, prostě na to ještě musím přijít. A co víc, nakonec bych ráda napsala, že o mé cestovní zážitky se přímo podělím někdy příště. ^^

Hudební naladění podruhé

7. june 2014 at 22:27 | neweresth |  music
Krásný sobotní večer,
Cítím se tak trochu jak čerstvě pražený arašíd - je šílené teplo a navíc jsem jako vysušená treska, asic to mi nezkazí tenhle večer, kdy se můžu pozastavit nad myšlením jiných. Jsem fascinována dobou, tou, dnešní, tak rychlou. Hned bych si to namířila na sever, za chladnějším podnebím a jinou přírodní krásou.

A víte co, nechci znát pojem čas. Je omezující, asic to je určitě všem jasné. Jeden z dalších faktorů, který nám řídí životy a udává pravidla. Spoustu věcí je na něj odkázáno. Nelíbí se mi ta myšlenka otroka a navíc vlastním. Chce to vlastní bublinu - ochrannou vrstvu, kde nic nežádoucího nemá vliv na chod našeho života.

Nightmares - Enter the Void

Three Days Grace - Riot

Twin Atlantic - Human After All

Slaves - The Upgrade

A stejně chci poznat elfy a najít jednorožce.

Kousek za sebe i ze sebe

1. june 2014 at 9:15 | neweresth |  photo
Krásné ráno všem,
Další zakončení týdne nedělí, a to pokaždé, asic můžete si vybrat vlastní týdenní rozložení dní, avšak možná Vás někdo bude považovat za blázna, ale na tom nezáleží, bude to Vaše věc a vy budete vědět, že tak to zrovna chcete. Když se zaměřím na moje zakončení, vidím to následovně, v duchu unavenosti. Nakonec, ale musím uznat, že sobotní naladění bylo fajn, počasí předčilo očekávání a já měla možnost stihnout to, co jsem chtěla a cítit se dobře, ikdyž mi nějaká ta hodina spánku pochyběla, ale kdo mi řekne, proč člověk nemůže spát? Hlavním bodem jsem zamýšlela nějaké fotky, tak třikrát hurá.